Новини

Новий тепловий насос EVIPOWER Inverter R32 від Cooper&Hunter.
Статті 16 / Серп / 2019
Новий тепловий насос EVIPOWER Inverter R32 від Cooper&Hunter. EVIPOWER Inverter – це «3 в 1»: опалення, охолодження і гаряче водопостачання. Режими роботи: опалення, охолодження, гаряче водопостачання, опалення + гаряче водопостачання, охолодження + гаряче водопостачання.
Cooper & Hunter спонсує не лише хокейну команду НХЛ Florida Panthers, але й підтримує такі види спорта, як триатлон - змагання
Події 15 / Серп / 2019
Cooper & Hunter спонсує не лише хокейну команду НХЛ Florida Panthers, але й підтримує такі види спорта, як триатлон - змагання " Triathletes Tri2One". Спортсмени різних професій, з різних частин світу, збираються разом у Майамі, щоб протриматися якумога більше та перемогти. Ми пишаємось тим, що є їхнім спонсором.
Компанія Gree Electric Appliances Inc. привітала Cooper&Hunter із першим місцем з продажів у Європейському регіоні
Події 20 / Лип / 2019
Компанія Gree Electric Appliances Inc. привітала Cooper&Hunter із першим місцем з продажів у Європейському регіоні Шановні гості, Віце-президент компанії GREE ELECTRIC APPLIANCES INC. Містер Xie Dongbo та директор з продажу у європейському регіоні Містер Steve Siuan вчора, 19 липня, відвідали Центральний офіс представництва COOPER AND HUNTER INTERNATIONAL CORPORATION у Східній Європі, який знаходиться в Україні, у місті Києві.
Cooper and Hunter Україна представляє лімітовану серію популярної моделі Prima
Події 13 / Черв / 2019
Cooper and Hunter Україна представляє лімітовану серію популярної моделі Prima Лінійка представлена двома дизайнерськими розробками: Prima Black Glam та Prima Silver Matt.
Cooper&Hunter підтримав чемпіонат світу серед Бельгійських вівчарок, у Чехії.
Події 10 / Трав / 2019
Cooper&Hunter підтримав чемпіонат світу серед Бельгійських вівчарок, у Чехії. У Чехії відбувся 25-й чемпіонаті світу серед Бельгійських вівчарок, який був проведений з 6 по 12 травня 2019 року. З усього світу прибули володарі зі своїми улюбленцями. Це надзвичайне шоу для високоінтелектуальних порід - швидких і майстерних, безкомпромісних захисників та просто гарних собак. Ми були раді підтримати представників України!
Cooper&Hunter взяв участь у виставці CEE 2019
Виставки 16 / Квіт / 2019
Cooper&Hunter взяв участь у виставці CEE 2019 Cooper&Hunter взяв участь у першій фазі виставки CEE 2019. Це наймасштабніша щорічна виставка електроніки, електротехніки, іграшок, електротранспорту в Україні, яка проходить з 2006 р.
Наші партнери діляться ідеями!
Події 02 / Квіт / 2019
Наші партнери діляться ідеями! У ПП Клімат, з міста Одеси, створили дуже незвичайний дизайнерський шоурум. Так як склад оформлений в стилі лофт, стіни з каменю і цегли, з'явилася ідея - зробити з піддонів стелажі для кондиціонерів. Умілі руки, банку лаку - і ми бачимо дуже стильний, модний шоурум, з екологічним і привабливим рішенням розміщення техніки C&H.
Бренд Сooper&Hunter був представлений на виставці Bauen & Energie, у Відні.
Виставки 22 / Лют / 2019
Бренд Сooper&Hunter був представлений на виставці Bauen & Energie, у Відні. Найбільша будівельна виставка проходила з 14 по 17 лютого, на виставковому майданчику Messe Wien. На площі 35 000 м, за участю 500 національних і міжнародних експонентів. Дана ярмарок призначена для будівельників, реставраторів, експертів галузі девелопменту. Відвідувачів виставки об'єднав інтерес до інновацій і сучасних технологій.