Новини

Здоровий мікроклімат – запорука захисту від інфекції:  система фільтрації 7в1 проти вірусів
Статті 10 / Квіт / 2020
Здоровий мікроклімат – запорука захисту від інфекції: система фільтрації 7в1 проти вірусів Комплекс очистки повітря C&H Smart ION Filter обмежує вплив інфекцій та створює здоровий мікроклімат: Генератор повітряної плазми C&H Smart ION Filter, разом із мульти-фільтром CH 7-SKY Technology, входить у комплект поставки побутових кондиціонерів Cooper&Hunter CH SMART-iON Filter – іонізатор за типом «низькотемпературна плазма атмосферного повітря» (cold atmospheric pressure plasma CAPP)
Сучасні фільтри CH 7-SKY Technology та CH SMART-iON Filter
Статті 16 / Берез / 2020
Сучасні фільтри CH 7-SKY Technology та CH SMART-iON Filter Звісно, панацеї немає, але ми пропонуємо звернути увагу на моделі C&H, які обладнані сучасними фільтрами CH 7-SKY Technology (сім різних фільтрів у одному) та CH SMART-iON Filter. Вони допомагають зробити повітря більш безпечним, завдяки іонізації та фільтрації.
Відеоогляд з FN1! Бренд Cooper&Hunter - на арені Tondiraba, у Таліні, Естонія.
Події 31 / Січ / 2020
Відеоогляд з FN1! Бренд Cooper&Hunter - на арені Tondiraba, у Таліні, Естонія. С&H став спонсором турніру з професійних бойових мистецьтв, який був проведений естонською організацією "Fight Network".
Cooper&Hunter отримала сертифікат провідного європейського органу з сертифікації в області HVAC-R - Eurovent Certita Certification
Статті 20 / Груд / 2019
Cooper&Hunter отримала сертифікат провідного європейського органу з сертифікації в області HVAC-R - Eurovent Certita Certification З радістю готові поділитися новиною, що компанія Cooper&Hunter отримала сертифікат на кліматичне обладнання провідного європейського органу з сертифікації в області HVAC-R - Eurovent Certita Certification. Для нас це важлива подія, бо компанія Eurovent Certita Certification, заснована у 1993 році, є визнаним лідером світового рівня в області незалежної сертифікації продукції сторонніх виробників для систем кондиціонування і вентиляції.
Cooper&Hunter вітає Молодіжну збірну України, яка здобула бронзові медалі чемпіонату.
Події 19 / Груд / 2019
Cooper&Hunter вітає Молодіжну збірну України, яка здобула бронзові медалі чемпіонату. 18 грудня, відбулися заключні матчі молодіжного чемпіонату світу у київському Палаці спорту. Яскрава і видовищна фінальна гра приносить українській «молодіжці» третє місце. Україна – Естонія – 7:3 (2:2, 4:0, 1:1)
Молодежная сборная Украины всухую обыграла поляков и добыла первую победу на турнире.
Події 14 / Груд / 2019
Молодежная сборная Украины всухую обыграла поляков и добыла первую победу на турнире. Сегодня, 14 декабря, молодежная сборная Украины провела свой второй матч в рамках домашнего чемпионата мира в Дивизионе 1В против сборной Польши. Отметим, что в первом матче турнира украинская команда уступила одногодкам из Венгрии со счётом 1:5.
Cooper&Hunter стає офіційним спонсором IIHF Чемпіонау Світу з хокею серед юніорів 2020!
Події 09 / Груд / 2019
Cooper&Hunter стає офіційним спонсором IIHF Чемпіонау Світу з хокею серед юніорів 2020! Хокей міжнародного рівня знову на українській арені, і знов Cooper&Hunter стає офіційним спонсором IIHF Чемпіонау Світу з хокею серед юніорів 2020! Головне поле битви - Київський Палац Спорту. З 12 по 18 грудня 2019 року тут пройдуть поєдинки збірних найсильніших гравців України, Італії, Франції, Естонії, Угорщини та Польщі.
Cooper&Hunter провів екологічну акцію у Києві, у рамках екопрограми «We save the planet».
Події 06 / Груд / 2019
Cooper&Hunter провів екологічну акцію у Києві, у рамках екопрограми «We save the planet». У рамках анонсованого раніше проекту соціальної відповідальності «We save the planet», компанія Cooper&Hunter провела акцію з озеленення території ВДНГ у м. Києві. Привернути увагу громадськості до проблеми глобального потепління компанія вирішила за допомогою екологічної акції із висадки ялин, яка стала стартом довгострокової стратегічної місії «We save the planet». На території ВДНГ, висаджені двометрові саджанці європейських ялин, які будуть дарувати радість чистого повітря відвідувачам виставкового центру.