Новини

Статті 23 / Черв / 2022
"Розумний" кондиціонер від Cooper&Hunter з технологію DOUBLE-SELF CLEAN "Розумний" кондиціонер від Cooper&Hunter з технологію DOUBLE-SELF CLEAN
Літо. Алергія? Можна полегшити свій стан!
Статті 09 / Черв / 2022
Літо. Алергія? Можна полегшити свій стан!
Cooper & Hunter International Corp (США) спустошена трагічним вторгненням в Україну та спровокованою військовою агресією Російської Федерації проти суверенної держави
Новини 11 / Берез / 2022
Cooper & Hunter International Corp (США) спустошена трагічним вторгненням в Україну та спровокованою військовою агресією Російської Федерації проти суверенної держави Ми підтримуємо всіх тих, хто страждає, включно з нашими працівниками та їхніми родинами та народом України.
Cooper&Hunter – генеральний спонсор виставки COOL CLIMA 2022
Виставки 23 / Лют / 2022
Cooper&Hunter – генеральний спонсор виставки COOL CLIMA 2022 16-18 лютого 2022 року у Міжнародному Виставковому Центрі в Києві відбулась надзвичайна подія у галузі кондиціювання, опалення та вентиляції – виставка COOL CLIMA 2022. COOPER&HUNTER не тільки приймав участь, а й став єдиним генеральним спонсором виставки.
Бренд Cooper&Hunter провів щорічну дилерську конференцію на узбережжі моря
Події 13 / Жовт / 2021
Бренд Cooper&Hunter провів щорічну дилерську конференцію на узбережжі моря Цьогоріч, в Туреччині, на території готельно-рекреаційного комплексу GLORIA Hotels&Resorts, з ексклюзивною можливістю пограти на найбільшому, на території Туреччини, полі для гольфу, була проведена конференція на тему: «Лідерський потенціал глобального кліматичного бренду Cooper&Hunter: енергоефективні технології і висококласний сервіс».
Cooper&Hunter забезпечив «Футбольну академію «Мункач» професійною VRF-системою кондиціонування.
Події 29 / Верес / 2021
Cooper&Hunter забезпечив «Футбольну академію «Мункач» професійною VRF-системою кондиціонування. Найбільш важливі проекти для сучасної України – це проекти, які підтримують молодь, забезпечують усі умови для розвитку спортивного майбутнього нашої країни та здоров’я нації. Одним з таких, без перебільшення, знакових проектів - стало створення Футбольної академії Мункач на Закарпатті. Академія вирішує завдання виховання майбутнього футбольного покоління держави. Це комплексне рішення – з навчанням для спортсменів, підготовкою, харчуванням, кількома сучасними стадіонами. Саме тут вже провели Фінали України U-14 та U-16.
Першому алергікові приготуватися!
Статті 19 / Трав / 2021
Першому алергікові приготуватися! Сезон цвітіння і сезон рознесення пилку рослин стає довшим, через глобальне потепління. Вченими Мюнхенського Технічного Університету та Університету Юти були проведені дослідження та визначено, саме, на скільки. Вчені розглянули дані зі станцій, які збирали інформацію по пилку з 1987 по 2017 рік, і виявилося, що період цвітіння, наприклад, ліщини та вільхи зміщувався, на більш ранній, зі швидкістю - два дні на рік.
Брак контейнерів викликає перебої у поставках кондиціонерів
Статті 05 / Квіт / 2021
Брак контейнерів викликає перебої у поставках кондиціонерів Через вірус COVID-19 страждає не тільки виробництво кондиціонерів, але й глобальна система поставок. Ситуація із браком контейнерів погіршується в усьому світі, у результаті, проблеми з логістикою заважають задоволенню наявного попиту. Дефіцит контейнерів носить глобальний характер і значно впливає на ринок обладнання для опалення, вентиляції, кондиціонування повітря і холодопостачання (HVAC&R).