Новини

Cooper and Hunter Україна представляє лімітовану серію популярної моделі Prima
Події 13 / Черв / 2019
Cooper and Hunter Україна представляє лімітовану серію популярної моделі Prima Лінійка представлена двома дизайнерськими розробками: Prima Black Glam та Prima Silver Matt.
Cooper&Hunter підтримав чемпіонат світу серед Бельгійських вівчарок, у Чехії.
Події 10 / Трав / 2019
Cooper&Hunter підтримав чемпіонат світу серед Бельгійських вівчарок, у Чехії. У Чехії відбувся 25-й чемпіонаті світу серед Бельгійських вівчарок, який був проведений з 6 по 12 травня 2019 року. З усього світу прибули володарі зі своїми улюбленцями. Це надзвичайне шоу для високоінтелектуальних порід - швидких і майстерних, безкомпромісних захисників та просто гарних собак. Ми були раді підтримати представників України!
Cooper&Hunter взяв участь у виставці CEE 2019
Виставки 16 / Квіт / 2019
Cooper&Hunter взяв участь у виставці CEE 2019 Cooper&Hunter взяв участь у першій фазі виставки CEE 2019. Це наймасштабніша щорічна виставка електроніки, електротехніки, іграшок, електротранспорту в Україні, яка проходить з 2006 р.
Наші партнери діляться ідеями!
Події 02 / Квіт / 2019
Наші партнери діляться ідеями! У ПП Клімат, з міста Одеси, створили дуже незвичайний дизайнерський шоурум. Так як склад оформлений в стилі лофт, стіни з каменю і цегли, з'явилася ідея - зробити з піддонів стелажі для кондиціонерів. Умілі руки, банку лаку - і ми бачимо дуже стильний, модний шоурум, з екологічним і привабливим рішенням розміщення техніки C&H.
Бренд Сooper&Hunter був представлений на виставці Bauen & Energie, у Відні.
Виставки 22 / Лют / 2019
Бренд Сooper&Hunter був представлений на виставці Bauen & Energie, у Відні. Найбільша будівельна виставка проходила з 14 по 17 лютого, на виставковому майданчику Messe Wien. На площі 35 000 м, за участю 500 національних і міжнародних експонентів. Дана ярмарок призначена для будівельників, реставраторів, експертів галузі девелопменту. Відвідувачів виставки об'єднав інтерес до інновацій і сучасних технологій.
У США, стартувала виставка AHR Expo, яка повернулася в Атланту.
Виставки 24 / Січ / 2019
У США, стартувала виставка AHR Expo, яка повернулася в Атланту. У США, стартувала виставка AHR Expo, яка повернулася в Атланту вперше з 2001 року. І зараз вона проводиться в Міжнародному Конгрес Центрі Джорджії. Cooper&Hunter - одна з, практично, 2000 компаній, які беруть участь у виставці, для демонстрації новітніх технологій. Це триденне шоу - відмінний шанс не тільки знайти лояльних клієнтів, а й поспілкуватися з потенційними партнерами, побудувати далекосяжні плани на рік. Стенд С&H знаходиться під номером 146.
17 Січня був організований перший, в поточному році, семінар-практикум для польських експертів, яких зібрав офіційний дистриб'ютор C&H, компанія ERKUL.
Події 21 / Січ / 2019
17 Січня був організований перший, в поточному році, семінар-практикум для польських експертів, яких зібрав офіційний дистриб'ютор C&H, компанія ERKUL. Все більше покупців звертають увагу на теплові насоси, гібридні системи, сучасні інверторні технології Cooper&Hunter. Пріоритетними для користувачів є вирішення завдань економного обігріву, організації комфортного клімату на об'єкті однією системою, яка може забезпечити обігрів, охолодження та гаряче водопостачання. У тренінговому центрі, у Відні, для технічних консультацій з актуальних питань, 17 січня був організований перший, в поточному році, семінар-практикум для польських експертів, яких зібрав офіційний дистриб'ютор C&H, компанія ERKUL.
Щиро вітаємо вас із наступаючим Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!
Події 21 / Груд / 2018
Щиро вітаємо вас із наступаючим Новим 2019 роком та Різдвом Христовим! Нехай ці урочисті зимові свята, як і всі дні наступного року, будуть щедрими на мир та добро, взаєморозуміння й повагу. Бажаємо, щоб Новий рік яскраво увійшов до ваших осель з добробутом, радістю, злагодою, з надією і натхненням на нові здобутки.