Новини

Апартаменти у місті Поградець, Албанія - встановлено 150 одиниць обладнання C&H.
Події 11 / Листоп / 2019
Апартаменти у місті Поградець, Албанія - встановлено 150 одиниць обладнання C&H. Апартаменти у місті Поградець, Албанія - встановлено 150 одиниць обладнання. Модель Арктик, з енергоєффективністю A +++, робочий температурний діапазон, від -25 °C. Тепловий насос адаптований для роботи на тепло в північних країнах, та успішно протестований.
У тренінг-центрі Cooper&Hunter у Відні, відбувся черговий практикум для провідних інженерів європейських дилерів.
Події 11 / Листоп / 2019
У тренінг-центрі Cooper&Hunter у Відні, відбувся черговий практикум для провідних інженерів європейських дилерів. 07.11.2019, у тренінг-центрі Cooper&Hunter у Відні, відбувся черговий практикум для провідних інженерів європейських дилерів, з декількох країн, таких як: Албанія, Данія, Угорщина, Сербія, Хорватія. Більшість з присутніх мають досвід розрахунку, монтажу, пуско-налагоджування ВРФ систем, теплових насосів повітря-повітря та повітря-вода C&H, тому, більшу частину часу, група працювала над поглибленням своїх уявлень про можливості та особливості різних типів обладнання.
Події 07 / Листоп / 2019
"COOPER AND HUNTER": стартував проект соціальної відповідальності "We save the Planet". Восени 2019 року глобальний бренд кліматичної техніки "Cooper&Hunter" оголосив про початок реалізації довгострокового проекту "We save the Planet" (Ми рятуємо планету). Він охопить усі країни, де здійснюється продаж кліматичної техніки "Cooper&Hunter" (більше 45 країн), у тому числі Україну.
В Україні відкрився перший інтегрований сервіс-центр кліматичного обладнання.
Події 04 / Листоп / 2019
В Україні відкрився перший інтегрований сервіс-центр кліматичного обладнання. Піклуючись про своїх клієнтів та партнерів, компанія "Cooper&Hunter" відкрила перший унікальний інтегрований сервісний центр, на території України.
ЗАВОД VINO-COOPER&HUNTER: НОВІ ВИРОБНИЧІ МОЖЛИВОСТІ БУЛИ ПРЕДСТАВЛЕНІ КЛЮЧОВИМ ПАРТНЕРАМ З УКРАЇНИ
Події 25 / Жовт / 2019
ЗАВОД VINO-COOPER&HUNTER: НОВІ ВИРОБНИЧІ МОЖЛИВОСТІ БУЛИ ПРЕДСТАВЛЕНІ КЛЮЧОВИМ ПАРТНЕРАМ З УКРАЇНИ У першій половині жовтня, 2019 року, група провідних компаній - професіоналів кліматичного ринку України, відвідали виробничі лінії заводу у місті Компей, недалеко від Гонг-Конгу. Відвідуванню передувала конференція дилерів, у готелі курортного китайського острова Хайнань, який славиться цілющими властивостями повітря та його чистотою. Обговорювалися актуальні питання розвитку кліматичного ринку і ключові підстави успішного партнерського бізнесу, разом з Cooper&Hunter.
Новий тепловий насос EVIPOWER Inverter R32 від Cooper&Hunter.
Статті 16 / Серп / 2019
Новий тепловий насос EVIPOWER Inverter R32 від Cooper&Hunter. EVIPOWER Inverter – це «3 в 1»: опалення, охолодження і гаряче водопостачання. Режими роботи: опалення, охолодження, гаряче водопостачання, опалення + гаряче водопостачання, охолодження + гаряче водопостачання.
Cooper & Hunter спонсує не лише хокейну команду НХЛ Florida Panthers, але й підтримує такі види спорта, як триатлон - змагання
Події 15 / Серп / 2019
Cooper & Hunter спонсує не лише хокейну команду НХЛ Florida Panthers, але й підтримує такі види спорта, як триатлон - змагання " Triathletes Tri2One". Спортсмени різних професій, з різних частин світу, збираються разом у Майамі, щоб протриматися якумога більше та перемогти. Ми пишаємось тим, що є їхнім спонсором.
Компанія Gree Electric Appliances Inc. привітала Cooper&Hunter із першим місцем з продажів у Європейському регіоні
Події 20 / Лип / 2019
Компанія Gree Electric Appliances Inc. привітала Cooper&Hunter із першим місцем з продажів у Європейському регіоні Шановні гості, Віце-президент компанії GREE ELECTRIC APPLIANCES INC. Містер Xie Dongbo та директор з продажу у європейському регіоні Містер Steve Siuan вчора, 19 липня, відвідали Центральний офіс представництва COOPER AND HUNTER INTERNATIONAL CORPORATION у Східній Європі, який знаходиться в Україні, у місті Києві.