Новини

Пропонуємо вашій увазі огляди нових кондиціонерів сезону 2020.
Статті 03 / Серп / 2020
Пропонуємо вашій увазі огляди нових кондиціонерів сезону 2020. Підбираючи кондиціонери для будинку, офісу, ресторану або дачного будинку, ви завжди зможете знайти в асортименті побутових спліт-систем Cooper&Hunter саме ту, яка не лише має високу надійність й економічність, але також ідеально впишеться у інтер'єр і навіть стане його прекрасним доповненням.
Запрошуємо до нашого СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ та МАГАЗИНУ
Події 03 / Серп / 2020
Запрошуємо до нашого СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ та МАГАЗИНУ "КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ+", відвідати які ви можете за адресою: Київ, вулиця Куренівська, 2Б. Модернізований підхід до всіх процесів, від продажу до обслуговування, дозволив створити унікальну модель підприємства.
Здоровий мікроклімат – запорука захисту від інфекції:  система фільтрації 7в1 проти вірусів
Статті 10 / Квіт / 2020
Здоровий мікроклімат – запорука захисту від інфекції: система фільтрації 7в1 проти вірусів Комплекс очистки повітря C&H Smart ION Filter обмежує вплив інфекцій та створює здоровий мікроклімат: Генератор повітряної плазми C&H Smart ION Filter, разом із мульти-фільтром CH 7-SKY Technology, входить у комплект поставки побутових кондиціонерів Cooper&Hunter CH SMART-iON Filter – іонізатор за типом «низькотемпературна плазма атмосферного повітря» (cold atmospheric pressure plasma CAPP)
Сучасні фільтри CH 7-SKY Technology та CH SMART-iON Filter
Статті 16 / Берез / 2020
Сучасні фільтри CH 7-SKY Technology та CH SMART-iON Filter Звісно, панацеї немає, але ми пропонуємо звернути увагу на моделі C&H, які обладнані сучасними фільтрами CH 7-SKY Technology (сім різних фільтрів у одному) та CH SMART-iON Filter. Вони допомагають зробити повітря більш безпечним, завдяки іонізації та фільтрації.
Відеоогляд з FN1! Бренд Cooper&Hunter - на арені Tondiraba, у Таліні, Естонія.
Події 31 / Січ / 2020
Відеоогляд з FN1! Бренд Cooper&Hunter - на арені Tondiraba, у Таліні, Естонія. С&H став спонсором турніру з професійних бойових мистецьтв, який був проведений естонською організацією "Fight Network".
Cooper&Hunter отримала сертифікат провідного європейського органу з сертифікації в області HVAC-R - Eurovent Certita Certification
Статті 20 / Груд / 2019
Cooper&Hunter отримала сертифікат провідного європейського органу з сертифікації в області HVAC-R - Eurovent Certita Certification З радістю готові поділитися новиною, що компанія Cooper&Hunter отримала сертифікат на кліматичне обладнання провідного європейського органу з сертифікації в області HVAC-R - Eurovent Certita Certification. Для нас це важлива подія, бо компанія Eurovent Certita Certification, заснована у 1993 році, є визнаним лідером світового рівня в області незалежної сертифікації продукції сторонніх виробників для систем кондиціонування і вентиляції.
Cooper&Hunter вітає Молодіжну збірну України, яка здобула бронзові медалі чемпіонату.
Події 19 / Груд / 2019
Cooper&Hunter вітає Молодіжну збірну України, яка здобула бронзові медалі чемпіонату. 18 грудня, відбулися заключні матчі молодіжного чемпіонату світу у київському Палаці спорту. Яскрава і видовищна фінальна гра приносить українській «молодіжці» третє місце. Україна – Естонія – 7:3 (2:2, 4:0, 1:1)
Молодежная сборная Украины всухую обыграла поляков и добыла первую победу на турнире.
Події 14 / Груд / 2019
Молодежная сборная Украины всухую обыграла поляков и добыла первую победу на турнире. Сегодня, 14 декабря, молодежная сборная Украины провела свой второй матч в рамках домашнего чемпионата мира в Дивизионе 1В против сборной Польши. Отметим, что в первом матче турнира украинская команда уступила одногодкам из Венгрии со счётом 1:5.