Про компанію

Історія
Cooper&Hunter

Торгова марка C&H (COOPER & HUNTER) належить компанії COOPER AND HUNTER INTERNATIONAL CORPORATION (USPTO / United States Patent & Trademark / № 4494682)

Наслідуючи кращі традиції компаній - лідерів, у галузі виробництва кліматичного обладнання у США, у 2003 році компанія Сooper&Hunter International Corporation почала виробництво широкого спектру кліматичного обладнання вже під власною ТМ.

Дві ідеології, два напрямки, два лідери об'єдналися, щоб створювати новий продукт. Вишуканий дизайн, відповідний модному тренду, ергономіка та комфорт об'єдналися з інноваційними розробками, сучасною технологією і високою якістю.

«COMFORT INNOVATIONS» - ці слова стали слоганом бренду COOPER&HUNTER.

COOPER&HUNTER - це міжнародний кліматичний бренд. Географія продажів охоплює велику кількість країн на різних континентах і постійно розширюється, що є доказом заслуженої популярності торгової марки.

З більш ніж 20-річним досвідом роботи, в галузі кондиціонування повітря та вентиляції, компанія Cooper&Hunter стала провідним гравцем у сфері HVAC. Продукція під брендом Cooper&Hunter експортується в більш ніж 50 країн та регіонів усього світу. З моменту свого залучення до зарубіжних ринків, Cooper&Hunter перетворився на відому торгову марку, що швидко збільшує обсяги експорту, щороку виходить на нові ринки.

У 2017 році компанія уклала остаточні угоди для довгострокового стратегічного партнерства з компанією Zhuhai Vino Environmental Technology Equipment Co. LTD та покупки акцій компанії, яка, прискорила зростання на світовому ринку. Завод у Чжухаї отримав нове ім'я: Zhuhai Vino - Cooper&Hunter Environmental Technology Equipment Co. LTD.

/split/files/images/ADVANTAGES

Сертифікат ETL підтверджує відповідність продукту Cooper&Hunter стандартам безпеки та якості у Європі.

Досягнення
COOPER&HUNTER

Висока якість продукції є одним з найважливіших пріоритетів Cooper&Hunter.

- менш, ніж 0,2% дефектів на виробництві
- 100% тестування всіх компонентів і повний функціональний контроль
- екологічно безпечний фреон R32

З 2003 року кількість випущеної продукції, під брендом C&H вже вимірюється мільйонами одиниць, техніка COOPER&HUNTER набула великої популярності на різних континентах, а торгова марка C&H стала ознакою якості і надійності кліматичного обладнання.
Контроль на всіх етапах виробництва, відповідальність персоналу за кінцевий продукт та вивірена маркетингова стратегія - складові успіху компанії Cooper&Hunter, якій довіряють мільйони людей. Ми розробили унікальні програми «Стратегія досконалого продукту» і «Глобальний контроль якості». Їх застосування дозволило добитися найвищих показників якості обладнання.

Наша якісна, надійна продукція сертифікована більшістю основних міжнародних компаній з стандартизації та тестування у США, Канаді та Євросоюзі. Ми націлені на технологічні інновації та розвиток продуктів, очікуваних споживачами. Наша команда продовжує виробляти нові продукти, які відповідають найвищим стандартам якості, забезпечуючи надійні, енергоефективні та економічні рішення для кондиціонування повітря. Коли ми впроваджуємо інновації, ми враховуємо як потреби поточних клієнтів, так і майбутні інженерні тенденції. Ми об'єднали найсучасніші елегантні ергономічні конструкції з комфортом та високоякісними сучасними технологіями. Ми зосереджені на постійному вдосконаленні та забезпеченні найкращого сервісного обслуговування. Наша якісна продукція покращує життя наших клієнтів.

Наші технології

Cooper&Hunter відданий технологічним інноваціям та розвитку продуктів, керуючись потребами споживачів, виробляючи продукцію, що відповідає найвищим стандартам якості, забезпечуючи надійні, енергоефективні та економічно вигідні рішення для кондиціонування повітря.

Професійна команда R&D проводить всебічне впровадження новітніх технологій сфери кондиціонування, включаючи потужні можливості для тестування. Стандарт випробування обладнання EER на 4% вище, ніж китайський національний стандарт.

ВИРОБНИЧОЮ БАЗОЮ Cooper&Hunter є завод VINO-COOPER&HUNTER - це, перш за все, команда досвідчених фахівців, а також сучасна інноваційна технічна база підприємства, що дозволяє виробляти обладнання найвищої якості. Об'єднуючи ресурси нового високотехнологічного заводу з потужною інженерної групою COOPER&HUNTER, підприємство розробляє і випускає висококласні продукти.

VINO-COOPER&HUNTER - це можливість виробництва і поставок для наших дистриб'юторів ексклюзивного обладнання, виробленого з урахуванням особливостей різних кліматичних зон і умов експлуатації. Завод розташований у Китаї, місті Чжухай, площа заводу складає 10 тисяч квадратних метрів.