Повернутися до новин

Здоровий мікроклімат – запорука захисту від інфекції: система фільтрації 7в1 проти вірусів

Низькотемпературна плазма атмосферного повітря

Комплекс очистки повітря C&H Smart ION Filter обмежує вплив інфекцій та створює здоровий мікроклімат:

Генератор повітряної плазми C&H Smart ION Filter, разом із мульти-фільтром CH 7-SKY Technology, входить у комплект поставки побутових кондиціонерів Cooper&Hunter

CH SMART-iON Filter – іонізатор за типом «низькотемпературна плазма атмосферного повітря» (cold atmospheric pressure plasma CAPP)

CH SMART-iON Filter реалізований у двох модифікаціях, за принципом створення іонізації: електростатична решітка, див. фото 1  (встановлена у моделі серії Nordic Premium), коронізуючий електрод, див. фото 2 (всі інші моделі). Незалежно від принципу дії фільтру, основним активним радікалом, що зруйновує захисну оболонку вірусів, є гідроксідний іон (OH-). Вірус значно слабшає і взагалі гине в атмосферному повітрі, бо втрачає оболонку.

 

Фото 1

 

Іонізація значно підвищує ефективність очистки повітря від пилу, алергенів, плісняви тощо.

Перевагами  CH SMART-iON Filter можно назвати цілковиту безпечність для дорослих, дітей та домашніх тварин; мінімальне споживання електрики, доступну вартість. Фільтр вмикається з пульта, на екрані якого з’являється відповідний символ. Так само, з пульта можна вимкнути плазму. 

 

Фото 2

 

Спільно із генератором іонів працює мульти-фільтр 7-SKY Technology. Він складається з 6 фільтруючих елементів (фото 3) дрібної очистки повітря, пластикового пре-фільтра.  В повітрі віруси «сидять» на часточках пилу, частинках вологи і т.п., розмір яких не дозволяє подолати сітку фільтрів,через що вирогідність іх «упіймати» значно збільшується. 

 

Фото 3

 

Один з шістьох фільтрів - “CHITIN PROTECT” має протимікробну та антивірусну дію. Хіміки створили основу даного матеріалу з хітозану, з його молекул вони отримали відмінну «сітку» для відлову мікробів і вірусів. На цю основу вчені нанесли шар з вуглеводів, до якого прилипають гемаглютеінові «шипи» різних вірусів. 

Захист від побутових забруднень забезпечують інші фільтруючі елементи мульти-фільтру: 

  • Argentum Ion – часточки іонізованого срібла нейтралізують бактерії і знижують активність вірусів
  • Acaro-Clean – ефективно видаляє пильових кліщів
  • Catechin Absorb – містить Катехін – природна давньовідома антибактеріальна речовина. Знешкоджує сальмонелу, стрептокок, стафілокок і інші патогенні бактерії
  • Stop FormalDehyde – знижує вплив формальдегідів, запахів тощо
  • Super Vitamin C – затримує дрібний пил і насичує повітря вітаміном С

 

 

Звертаємо вашу увагу, що фільтри дрібної очистки повітря потребують регулярної заміни (під час епідемії, рекомендуємо раз на три тижні). Брудний внутрішній блок, занедбані фільтри самі стають джерелом інфекції! Придбати змінні фільтруючі елементи можна в офіційних ділерів та авторизованих монтажників Cooper&Hunter

Фахівці зі встановлення кондиціонерів, після монтажу кондиціонера, допоможуть налаштувати систему фільтрації, навчать вас використовувати плазмовий фільтр CH SMART-iON Filter. Під час карантину, авторизовані монтажники проходять щоденний медичний огляд, використовують захисні маски і печатки, дотримуються інших протиепідемологічних вимог. Замовити послуги фахівців можливо за посиланням

Інші новини

Пропонуємо вашій увазі огляди нових кондиціонерів сезону 2020.
03 / Серп / 2020
Пропонуємо вашій увазі огляди нових кондиціонерів сезону 2020. Підбираючи кондиціонери для будинку, офісу, ресторану або дачного будинку, ви завжди зможете знайти в асортименті побутових спліт-систем Cooper&Hunter саме ту, яка не лише має високу надійність й економічність, але також ідеально впишеться у інтер'єр і навіть стане його прекрасним доповненням.
Сучасні фільтри CH 7-SKY Technology та CH SMART-iON Filter
16 / Берез / 2020
Сучасні фільтри CH 7-SKY Technology та CH SMART-iON Filter Звісно, панацеї немає, але ми пропонуємо звернути увагу на моделі C&H, які обладнані сучасними фільтрами CH 7-SKY Technology (сім різних фільтрів у одному) та CH SMART-iON Filter. Вони допомагають зробити повітря більш безпечним, завдяки іонізації та фільтрації.