Повернутися до новин

Вiдомий міжнародний кліматичний бренд Cooper&Hunter став Офіційним Партнером легенди українського хокею - команди «Сокiл Київ»

Найіменитіший хокейний клуб України, єдиний бронзовий призер чемпіонату СРСР (1985 р.) в історії українського хокею, відновив свою роботу, влітку цього року, під керівництвом колишнього вихованця «Сокола», нападника Олега Шафаренка та успішно зіграв перші поєдинки.

Спонсорський Договір між ексклюзивними представниками компанії  Cooper&Hunter в Україні  та «Сокiл Київ», про усебічну підтримку команди , було підписано у Києві, 6 листопада 2020 року, а вже наступного дня команда вийшла на лід, у рамках чемпіонату Української хокейної ліги. 

Надалі, логотип C&H буде прикрашати форму гравців «Сокола». Наразі, чемпіонат проходить без присутності фанатів, та вони матимуть можливість підтримати улюблену команду, переглядаючи ТБ та інтернет-трансляцію.

"Окрім фінансових вкладень, ми передбачаємо досить велику програму популяризації хокею та здорового способу життя через рекламу, шляхом залучення відомих хокеїстів", - відзначив представник "Cooper&Hunter" в Україні, Сергій Козик.

Умови спонсорства поширюються на 2020-2021 сезон, та будуть переглянуті із розширенною програмою співпраці у наступному сезоні.

Cooper&Hunter відомий своєю підтримкою хокею у різних країнах світу. Зокрема, вже три роки поспіль, C&H є офіційним спонсором команди  НХЛ  Florida Panthers (США). Також, Cooper&Hunter був спонсором чемпіонатів світу з хокею, в різних вікових категоріях, що проходили в Україні у 2017 та 2019 роках.

Гарячі емоції та холодний лід - ось що емоційно поєднує хокей та компанію-виробника сучасного, високотехнологічного  кліматичного  обладнання Cooper&Hunter

C&H Image
C&H Image
C&H Image
C&H Image
C&H Image
C&H Image
C&H Image
C&H Image
C&H Image
C&H Image
C&H Image
C&H Image
C&H Image
C&H Image
C&H Image
C&H Image
+8

Інші новини

УВАГА, розіграш! Даруемо ОЧИЩУВАЧ повітря серії  АНДИ
01 / Груд / 2020
УВАГА, розіграш! Даруемо ОЧИЩУВАЧ повітря серії АНДИ Умови: лайкни нашу сторінку у Facebook, поділися постом (має бути відкритий для всіх) та відміть у коментах друга, з яким будеш зустрічати Новий Рік! Переможця буде визначено за допомогою www.random.org, 14 грудня.
Колектив центрального київського офісу Cooper&Hunter провів чергову акцію, з озеленення міста, яка стала вже доброю традицією
26 / Жовт / 2020
Колектив центрального київського офісу Cooper&Hunter провів чергову акцію, з озеленення міста, яка стала вже доброю традицією У рамках кампанії «We Save The Planet», С&H продовжує тримати курс на покращення екології міст України та переходити на безпечний еко-фреон R32, який використовується у кліматичному обладнанні. Тож, 23 жовтня, працівники С&H висадили біля 20 дерев метасеквої у парку «Перемога».