Повернутися до новин

Компанія Gree Electric Appliances Inc. привітала Cooper&Hunter із першим місцем з продажів у Європейському регіоні

Шановні гості - Віце-президент компанії GREE ELECTRIC APPLIANCES INC. Містер Xie Dongbo та директор з продажу у європейському регіоні Містер Steve Siuan вчора, 19 липня, відвідали Центральний офіс представництва COOPER AND HUNTER INTERNATIONAL CORPORATION у Східній Європі, який знаходиться в Україні, у місті Києві.

Шановані гості, які уособлювали компанію Gree Electric Appliances Inc. привітала Cooper&Hunter із першим місцем з продажів у Європейському регіоні.

За словами Містера Xie Dongbo: "COOPER AND HUNTER досяг величезного успіху завдяки злагодженій роботі всіх підрозділів, від продажу до сервісу. Досвідчені фахівці, які працюють з потужною технічною базою, виробляють надійну продукцію, яку так високо оцінили європейські споживачі. Сподіваємося на такі вражаючі результати та подальшу плідну співпрацю між нашими двома компаніями, COOPER AND HUNTER і GREE ELECTRIC APPLIANCES INC, на багато років."

Інші новини

Cooper & Hunter спонсує не лише хокейну команду НХЛ Florida Panthers, але й підтримує такі види спорта, як триатлон - змагання
15 / Серп / 2019
Cooper & Hunter спонсує не лише хокейну команду НХЛ Florida Panthers, але й підтримує такі види спорта, як триатлон - змагання " Triathletes Tri2One". Спортсмени різних професій, з різних частин світу, збираються разом у Майамі, щоб протриматися якумога більше та перемогти. Ми пишаємось тим, що є їхнім спонсором.
Cooper and Hunter Україна представляє лімітовану серію популярної моделі Prima
13 / Черв / 2019
Cooper and Hunter Україна представляє лімітовану серію популярної моделі Prima Лінійка представлена двома дизайнерськими розробками: Prima Black Glam та Prima Silver Matt.