Повернутися до новин

Компанія Gree Electric Appliances Inc. привітала Cooper&Hunter із першим місцем з продажів у Європейському регіоні

Шановні гості - Віце-президент компанії GREE ELECTRIC APPLIANCES INC. Містер Xie Dongbo та директор з продажу у європейському регіоні Містер Steve Siuan вчора, 19 липня, відвідали Центральний офіс представництва COOPER AND HUNTER INTERNATIONAL CORPORATION у Східній Європі, який знаходиться в Україні, у місті Києві.

Шановані гості, які уособлювали компанію Gree Electric Appliances Inc. привітала Cooper&Hunter із першим місцем з продажів у Європейському регіоні.

За словами Містера Xie Dongbo: "COOPER AND HUNTER досяг величезного успіху завдяки злагодженій роботі всіх підрозділів, від продажу до сервісу. Досвідчені фахівці, які працюють з потужною технічною базою, виробляють надійну продукцію, яку так високо оцінили європейські споживачі. Сподіваємося на такі вражаючі результати та подальшу плідну співпрацю між нашими двома компаніями, COOPER AND HUNTER і GREE ELECTRIC APPLIANCES INC, на багато років."

Інші новини

Cooper&Hunter провів екологічну акцію у Києві, у рамках екопрограми «We save the planet».
06 / Груд / 2019
Cooper&Hunter провів екологічну акцію у Києві, у рамках екопрограми «We save the planet». У рамках анонсованого раніше проекту соціальної відповідальності «We save the planet», компанія Cooper&Hunter провела акцію з озеленення території ВДНГ у м. Києві. Привернути увагу громадськості до проблеми глобального потепління компанія вирішила за допомогою екологічної акції із висадки ялин, яка стала стартом довгострокової стратегічної місії «We save the planet». На території ВДНГ, висаджені двометрові саджанці європейських ялин, які будуть дарувати радість чистого повітря відвідувачам виставкового центру.
Апартаменти у місті Поградець, Албанія - встановлено 150 одиниць обладнання C&H.
11 / Листоп / 2019
Апартаменти у місті Поградець, Албанія - встановлено 150 одиниць обладнання C&H. Апартаменти у місті Поградець, Албанія - встановлено 150 одиниць обладнання. Модель Арктик, з енергоєффективністю A +++, робочий температурний діапазон, від -25 °C. Тепловий насос адаптований для роботи на тепло в північних країнах, та успішно протестований.