Повернутися до новин

Cooper&Hunter підтримав чемпіонат світу серед Бельгійських вівчарок, у Чехії.

У Чехії відбувся 25-й чемпіонаті світу серед Бельгійських вівчарок, який був проведений з 6 по 12 травня 2019 року. З усього світу прибули володарі зі своїми улюбленцями. Це надзвичайне шоу для високоінтелектуальних порід - швидких і майстерних, безкомпромісних захисників та просто гарних собак.

Інші новини

Наші партнери діляться ідеями!
02 / Квіт / 2019
Наші партнери діляться ідеями! У ПП Клімат, з міста Одеси, створили дуже незвичайний дизайнерський шоурум. Так як склад оформлений в стилі лофт, стіни з каменю і цегли, з'явилася ідея - зробити з піддонів стелажі для кондиціонерів. Умілі руки, банку лаку - і ми бачимо дуже стильний, модний шоурум, з екологічним і привабливим рішенням розміщення техніки C&H.
17 Січня був організований перший, в поточному році, семінар-практикум для польських експертів, яких зібрав офіційний дистриб'ютор C&H, компанія ERKUL.
21 / Січ / 2019
17 Січня був організований перший, в поточному році, семінар-практикум для польських експертів, яких зібрав офіційний дистриб'ютор C&H, компанія ERKUL. Все більше покупців звертають увагу на теплові насоси, гібридні системи, сучасні інверторні технології Cooper&Hunter. Пріоритетними для користувачів є вирішення завдань економного обігріву, організації комфортного клімату на об'єкті однією системою, яка може забезпечити обігрів, охолодження та гаряче водопостачання. У тренінговому центрі, у Відні, для технічних консультацій з актуальних питань, 17 січня був організований перший, в поточному році, семінар-практикум для польських експертів, яких зібрав офіційний дистриб'ютор C&H, компанія ERKUL.