Повернутися до новин

Сучасні фільтри CH 7-SKY Technology та CH SMART-iON Filter

Моделі C&H обладнані сучасними фільтрами.

Весь світ стурбований вірусною епідемією!

Звісно, панацеї немає, але ми пропонуємо звернути увагу на моделі C&H, які обладнані сучасними фільтрами CH 7-SKY Technology (сім різних фільтрів у одному) та CH SMART-iON Filter.  Вони допомагають зробити повітря більш безпечним, завдяки іонізації та фільтрації. 

Наприклад, у мультифільтрі CH 7-SKY є шар, Chitin Protect який має протимікробну та антивірусну дію. Основна складова хітину - це хітозан, він є пасткою для вірусів. Його молекули здатні утворювати високовпорядковані надмолекулярні структури. Хіміки створили основу даного матеріалу з хітозану, з його молекул вони отримали відмінну «сітку» для відлову мікробів і вірусів. На цю основу вчені нанесли шар з вуглеводів, до якого прилипають гемаглютеінові «шипи» різних вірусів.

CH SMART-iON Filter - іонізатори, або негативні генератори іонів, працюють шляхом створення статичного заряду навколо забруднюючих речовин в повітрі, які літають у вашій кімнаті. Після захоплення статичним зарядом, ці частинки (пил, алергени, шерсть домашніх тварин і т.д.) просто прилипають до найближчої поверхні, тому, за рахунок втягування повітря фільтром кондиціонера, вони залишаються на ньому.

C&H Image
C&H Image
C&H Image
C&H Image
+2

Інші новини

Пропонуємо вашій увазі огляди нових кондиціонерів сезону 2020.
03 / Серп / 2020
Пропонуємо вашій увазі огляди нових кондиціонерів сезону 2020. Підбираючи кондиціонери для будинку, офісу, ресторану або дачного будинку, ви завжди зможете знайти в асортименті побутових спліт-систем Cooper&Hunter саме ту, яка не лише має високу надійність й економічність, але також ідеально впишеться у інтер'єр і навіть стане його прекрасним доповненням.
Здоровий мікроклімат – запорука захисту від інфекції:  система фільтрації 7в1 проти вірусів
10 / Квіт / 2020
Здоровий мікроклімат – запорука захисту від інфекції: система фільтрації 7в1 проти вірусів Комплекс очистки повітря C&H Smart ION Filter обмежує вплив інфекцій та створює здоровий мікроклімат: Генератор повітряної плазми C&H Smart ION Filter, разом із мульти-фільтром CH 7-SKY Technology, входить у комплект поставки побутових кондиціонерів Cooper&Hunter CH SMART-iON Filter – іонізатор за типом «низькотемпературна плазма атмосферного повітря» (cold atmospheric pressure plasma CAPP)