Повернутися до новин

Сучасні фільтри CH 7-SKY Technology та CH SMART-iON Filter

Моделі C&H обладнані сучасними фільтрами.

Весь світ стурбований вірусною епідемією!

Звісно, панацеї немає, але ми пропонуємо звернути увагу на моделі C&H, які обладнані сучасними фільтрами CH 7-SKY Technology (сім різних фільтрів у одному) та CH SMART-iON Filter.  Вони допомагають зробити повітря більш безпечним, завдяки іонізації та фільтрації. 

Наприклад, у мультифільтрі CH 7-SKY є шар, Chitin Protect який має протимікробну та антивірусну дію. Основна складова хітину - це хітозан, він є пасткою для вірусів. Його молекули здатні утворювати високовпорядковані надмолекулярні структури. Хіміки створили основу даного матеріалу з хітозану, з його молекул вони отримали відмінну «сітку» для відлову мікробів і вірусів. На цю основу вчені нанесли шар з вуглеводів, до якого прилипають гемаглютеінові «шипи» різних вірусів.

CH SMART-iON Filter - іонізатори, або негативні генератори іонів, працюють шляхом створення статичного заряду навколо забруднюючих речовин в повітрі, які літають у вашій кімнаті. Після захоплення статичним зарядом, ці частинки (пил, алергени, шерсть домашніх тварин і т.д.) просто прилипають до найближчої поверхні, тому, за рахунок втягування повітря фільтром кондиціонера, вони залишаються на ньому.

C&H Image
C&H Image
C&H Image
C&H Image
+2

Інші новини

Cooper&Hunter отримала сертифікат провідного європейського органу з сертифікації в області HVAC-R - Eurovent Certita Certification
20 / Груд / 2019
Cooper&Hunter отримала сертифікат провідного європейського органу з сертифікації в області HVAC-R - Eurovent Certita Certification З радістю готові поділитися новиною, що компанія Cooper&Hunter отримала сертифікат на кліматичне обладнання провідного європейського органу з сертифікації в області HVAC-R - Eurovent Certita Certification. Для нас це важлива подія, бо компанія Eurovent Certita Certification, заснована у 1993 році, є визнаним лідером світового рівня в області незалежної сертифікації продукції сторонніх виробників для систем кондиціонування і вентиляції.
Новий тепловий насос EVIPOWER Inverter R32 від Cooper&Hunter.
16 / Серп / 2019
Новий тепловий насос EVIPOWER Inverter R32 від Cooper&Hunter. EVIPOWER Inverter – це «3 в 1»: опалення, охолодження і гаряче водопостачання. Режими роботи: опалення, охолодження, гаряче водопостачання, опалення + гаряче водопостачання, охолодження + гаряче водопостачання.