Повернутися до новин

Наші партнери діляться ідеями!

У ПП Клімат, з міста Одеси, створили дуже незвичайний дизайнерський шоурум. Так як склад оформлений в стилі лофт, стіни з каменю і цегли, з'явилася ідея - зробити з піддонів стелажі для кондиціонерів.

Інші новини

17 Січня був організований перший, в поточному році, семінар-практикум для польських експертів, яких зібрав офіційний дистриб'ютор C&H, компанія ERKUL.
21 / Січ / 2019
17 Січня був організований перший, в поточному році, семінар-практикум для польських експертів, яких зібрав офіційний дистриб'ютор C&H, компанія ERKUL. Все більше покупців звертають увагу на теплові насоси, гібридні системи, сучасні інверторні технології Cooper&Hunter. Пріоритетними для користувачів є вирішення завдань економного обігріву, організації комфортного клімату на об'єкті однією системою, яка може забезпечити обігрів, охолодження та гаряче водопостачання. У тренінговому центрі, у Відні, для технічних консультацій з актуальних питань, 17 січня був організований перший, в поточному році, семінар-практикум для польських експертів, яких зібрав офіційний дистриб'ютор C&H, компанія ERKUL.
Щиро вітаємо вас із наступаючим Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!
21 / Груд / 2018
Щиро вітаємо вас із наступаючим Новим 2019 роком та Різдвом Христовим! Нехай ці урочисті зимові свята, як і всі дні наступного року, будуть щедрими на мир та добро, взаєморозуміння й повагу. Бажаємо, щоб Новий рік яскраво увійшов до ваших осель з добробутом, радістю, злагодою, з надією і натхненням на нові здобутки.