Повернутися до новин

Новий тепловий насос EVIPOWER Inverter R32 від Cooper&Hunter.

EVIPOWER Inverter – це «3 в 1»: опалення, охолодження і гаряче водопостачання.

Режими роботи: опалення, охолодження, гаряче водопостачання, опалення + гаряче водопостачання, охолодження + гаряче водопостачання.

EVI DC Inverter compressor: нагріває воду до 60 °С. Клас енергоефективності за стандартом ErP – А++.

Controller: може бути налаштований на українську мову, простий та функціональний, у керуванні, сенсорний дисплей контролює температуру з точністю 0.5 °C, а також відтворює графік температур гарячого водопостачання.

Застосовується екологічний фреон R32, який не забруднює навколишнє середовище та ефективно підтримує високу продуктивність теплового насосу.

Інші новини

Здоровий мікроклімат – запорука захисту від інфекції:  система фільтрації 7в1 проти вірусів
10 / Квіт / 2020
Здоровий мікроклімат – запорука захисту від інфекції: система фільтрації 7в1 проти вірусів Комплекс очистки повітря C&H Smart ION Filter обмежує вплив інфекцій та створює здоровий мікроклімат: Генератор повітряної плазми C&H Smart ION Filter, разом із мульти-фільтром CH 7-SKY Technology, входить у комплект поставки побутових кондиціонерів Cooper&Hunter CH SMART-iON Filter – іонізатор за типом «низькотемпературна плазма атмосферного повітря» (cold atmospheric pressure plasma CAPP)
Сучасні фільтри CH 7-SKY Technology та CH SMART-iON Filter
16 / Берез / 2020
Сучасні фільтри CH 7-SKY Technology та CH SMART-iON Filter Звісно, панацеї немає, але ми пропонуємо звернути увагу на моделі C&H, які обладнані сучасними фільтрами CH 7-SKY Technology (сім різних фільтрів у одному) та CH SMART-iON Filter. Вони допомагають зробити повітря більш безпечним, завдяки іонізації та фільтрації.