Повернутися до новин

Новий тепловий насос EVIPOWER Inverter R32 від Cooper&Hunter.

EVIPOWER Inverter – це «3 в 1»: опалення, охолодження і гаряче водопостачання.

Режими роботи: опалення, охолодження, гаряче водопостачання, опалення + гаряче водопостачання, охолодження + гаряче водопостачання.

EVI DC Inverter compressor: нагріває воду до 60 °С. Клас енергоефективності за стандартом ErP – А++.

Controller: може бути налаштований на українську мову, простий та функціональний, у керуванні, сенсорний дисплей контролює температуру з точністю 0.5 °C, а також відтворює графік температур гарячого водопостачання.

Застосовується екологічний фреон R32, який не забруднює навколишнє середовище та ефективно підтримує високу продуктивність теплового насосу.

Інші новини

5 секретів комфорту і здоров'я від Cooper&Hunter!
10 / Черв / 2018
5 секретів комфорту і здоров'я від Cooper&Hunter! Затишний будинок з чистим повітрям, де комфортно вашим рідним і близьким - це мрія кожної людини. А для створення гармонійного простору, просто необхідний кондиціонер. Cooper&Hunter - американська компанія, яка займається виробництвом кліматичної техніки більше 20 років, розкриває секрети оптимального вибору кондиціонеру.
Встречаем неподражаемую дизайнерскую модель кондиционера нового поколения от Cooper&Hunter — ECO Star.
11 / Січ / 2018
Встречаем неподражаемую дизайнерскую модель кондиционера нового поколения от Cooper&Hunter — ECO Star. Новая модель ECO Star обладает неповторимым, стильным, благородным дизайном внутреннего корпуса. Модный золотистый цвет панели «Champagne» украсит любой современный интерьер. Он делает модель ECO Star узнаваемой и эстетически привлекательной для помещений, практически, в любом стиле.