Повернутися до новин

Cooper&Hunter взяв участь у виставці CEE 2019

Це наймасштабніша щорічна виставка електроніки, електротехніки, іграшок, електротранспорту в Україні, яка проходить з 2006 року.

Cooper&Hunter взяв участь у першій фазі виставки CEE 2019. Це наймасштабніша щорічна виставка електроніки, електротехніки, іграшок, електротранспорту в Україні, яка проходить з 2006 р. У 2019-му виставка проходить у Києві в дві фази і вже зібрала на своєму майданчику близько 200 лідерів світового ринку з різних галузей і бізнес-напрямків.
Під час першої фази, яка відбулася 6-7 квітня, на стендах пройшли демонстрації і тестування продуктів і рішень різних компаній-лідерів, у тому числі і від Cooper&Hunter.

Інші новини

Бренд Сooper&Hunter був представлений на виставці Bauen & Energie, у Відні.
22 / Лют / 2019
Бренд Сooper&Hunter був представлений на виставці Bauen & Energie, у Відні. Найбільша будівельна виставка проходила з 14 по 17 лютого, на виставковому майданчику Messe Wien. На площі 35 000 м, за участю 500 національних і міжнародних експонентів. Дана ярмарок призначена для будівельників, реставраторів, експертів галузі девелопменту. Відвідувачів виставки об'єднав інтерес до інновацій і сучасних технологій.
У США, стартувала виставка AHR Expo, яка повернулася в Атланту.
24 / Січ / 2019
У США, стартувала виставка AHR Expo, яка повернулася в Атланту. У США, стартувала виставка AHR Expo, яка повернулася в Атланту вперше з 2001 року. І зараз вона проводиться в Міжнародному Конгрес Центрі Джорджії. Cooper&Hunter - одна з, практично, 2000 компаній, які беруть участь у виставці, для демонстрації новітніх технологій. Це триденне шоу - відмінний шанс не тільки знайти лояльних клієнтів, а й поспілкуватися з потенційними партнерами, побудувати далекосяжні плани на рік. Стенд С&H знаходиться під номером 146.