Повернутися до новин

Бренд Cooper&Hunter провів щорічну дилерську конференцію на узбережжі моря

Цьогоріч, в Туреччині, на території готельно-рекреаційного комплексу GLORIA Hotels&Resorts,  з ексклюзивною можливістю пограти на найбільшому, на території Туреччини,  полі для гольфу, була проведена конференція на тему:

«Лідерський потенціал глобального кліматичного бренду Cooper&Hunter: енергоефективні технології і висококласний сервіс».


Зібралися найкращі та найсильніші представники зі всієї України.
Були підняті важливі теми ведення ділового бізнесу. Питання стратегії та менеджменту. Нагородами та відзнаками відмічені кращі з кращих.Підбиті підсумки сезону 2021.
Партнери ознайомилися з новою лінійкою обладнання Сooper&Hunter сезону 2022.
На останок, гала-вечеря – під час якої були заплановані нові концепції, нові напрямки на майбутній рік.

 


Інші новини

Cooper&Hunter забезпечив «Футбольну академію «Мункач» професійною VRF-системою кондиціонування.
29 / Верес / 2021
Cooper&Hunter забезпечив «Футбольну академію «Мункач» професійною VRF-системою кондиціонування. Найбільш важливі проекти для сучасної України – це проекти, які підтримують молодь, забезпечують усі умови для розвитку спортивного майбутнього нашої країни та здоров’я нації. Одним з таких, без перебільшення, знакових проектів - стало створення Футбольної академії Мункач на Закарпатті. Академія вирішує завдання виховання майбутнього футбольного покоління держави. Це комплексне рішення – з навчанням для спортсменів, підготовкою, харчуванням, кількома сучасними стадіонами. Саме тут вже провели Фінали України U-14 та U-16.
Гарна  новина від наших польських партнерів!
05 / Квіт / 2021
Гарна новина від наших польських партнерів! У Варшаві відкрився фірмовий шоу-рум, з тренінг класом, де у наявності присутній повний асортимент продукції Cooper&Hunter. Шоу-рум сфокусований на польських клієнтах та інсталяторах, але тренінги проходять для усіх європейських ділерів, з різних країн. А ми з вами можемо відвідати його прямо зараз, за допомогою 3D туру.