Повернутися до новин

Cooper&Hunter отримала сертифікат провідного європейського органу з сертифікації в області HVAC-R - Eurovent Certita Certification

HVAC-R – EUROVENT CERTITA CERTIFICATION

З радістю готові поділитися новиною, що компанія Cooper&Hunter отримала сертифікат, на кліматичне обладнання, провідного європейського органу з сертифікації в області HVAC-R - Eurovent Certita Certification.

Для нас це важлива подія, бо компанія Eurovent Certita Certification, заснована у 1993 році, є визнаним лідером світового рівня в області незалежної сертифікації продукції сторонніх виробників для систем кондиціонування і вентиляції.

На основі добровільної схеми, стороння сертифікація відкрита для всіх виробників, а також для дистриб'юторів, які можуть подати заявку через систему.

Як сертифікаційний орган, акредитований Cofrac-Accreditation 5-5017, Eurovent Certita Certification відповідає вимогам стандартів EN ISO / CEI 17065: 2012.

Cofrac є учасником Багатосторонньої угоди про Європейську співпрацю у сфері акредитації (EN), визнаного на міжнародному рівні IAF (Міжнародний форум з акредитації). Отже, Eurovent Certita Certification акредитація визнана у всьому світі підписантами IAF. Метою всіх програм Eurovent Certified Performance (ECP) є заохочення чесної конкуренції та надання клієнтам вірної оцінки обладнання на ринку.

Дана мета досягається шляхом перевірки точності енергоефективності моделей, заявленої виробниками, шляхом тривалого тестування довільно вибраних зразків в незалежних лабораторіях.

Важливе завдання даного процесу - зробити кожну програму сертифікації досить ефективною і надійною, щоб ринок (наприклад, проектні організації, професійні компанії, інвестори, організації, які займаються питаннями енергетики) довіряли обладнанню сертифікованому ECP і пріоритетно віддавали перевагу такому обладнанню при прийнятті інвестиційних рішень.

Наявність сертифіката Eurovent гарантує, що обладнання, яке придбає покупець (що забезпечує охолодження і кондиціонування повітря), його технологічні і технічні характеристики відповідають міжнародним та європейським стандартам.

C&H Image
C&H Image
C&H Image
C&H Image
C&H Image
C&H Image
C&H Image
C&H Image
+4

Інші новини

Пропонуємо вашій увазі огляди нових кондиціонерів сезону 2020.
03 / Серп / 2020
Пропонуємо вашій увазі огляди нових кондиціонерів сезону 2020. Підбираючи кондиціонери для будинку, офісу, ресторану або дачного будинку, ви завжди зможете знайти в асортименті побутових спліт-систем Cooper&Hunter саме ту, яка не лише має високу надійність й економічність, але також ідеально впишеться у інтер'єр і навіть стане його прекрасним доповненням.
Здоровий мікроклімат – запорука захисту від інфекції:  система фільтрації 7в1 проти вірусів
10 / Квіт / 2020
Здоровий мікроклімат – запорука захисту від інфекції: система фільтрації 7в1 проти вірусів Комплекс очистки повітря C&H Smart ION Filter обмежує вплив інфекцій та створює здоровий мікроклімат: Генератор повітряної плазми C&H Smart ION Filter, разом із мульти-фільтром CH 7-SKY Technology, входить у комплект поставки побутових кондиціонерів Cooper&Hunter CH SMART-iON Filter – іонізатор за типом «низькотемпературна плазма атмосферного повітря» (cold atmospheric pressure plasma CAPP)